Ev, Rcf, Dyynacord hinka te ndryshme

Shitet nga: Dynacord C150 04 Nën 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten modele te ndryshme te horneve (hinkav) origjinale si dhe kopje, si dhe paisje tjera te gjitha ne nji vend...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim