Komplet paisje per studio

Shitet nga: DGT - Music 31 Maj 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes setin komplet për Studio .

1) Kartela e zanit Mbox Digidesign Focusrite - 2 input dhe output . Phantom +48v që i bën çdo lloj mikrofoni , është e re në gjendje perfekte me gjitha driverat licensen dhe libren e saj ..

2) Pop - Filter ( rrjet ) dy anësore per mikrofon

3) Monitora (Zvoqnikat) aktiv Konig . Super për mix - Të ri pa përdorur .. Në gjendje perfekte

4) Mikrofon Shure sm58 për iqizime dhe për live me qant dhe kabëll origjinale

Së bashku me këto paisje vjen dhe
Programi Professional për inqizime Cubase 5 me gjitha efektet !!

Vëmendje :

Paisjet janë të gjitha të reja dhe në gjendje perfekte dhe të gatshme për punë.
Prishtine - Veternik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim