Mic Røde K2 Profesional Studio

Shitet nga: Mic Profesional Røde K2 i Ri 25 Gsh 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Mikrofon Røde Profesional per Studio,teper kualitativ.Shitet me Hard Case ,kabell dhe stallak. Si ne foto.

http://www.intermusic-pro.com/producto/rode-k2/3137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim