Mixeta Dynacord 1, 16 kanaleshe

Shitet nga: sabri 10 Nën 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

670 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiter mixeta dynacord 1 ne gjendje te mire.
Mundesi nderrimi me satelita EV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim