Pajisje muzikore

Shitet nga: Arbeni 15 Pri 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten pajisjet muzikore te sjella nga Gjermania
qmimi sipas marrveshjes bejm edhe ndrrim me ndonje vetur per info 044433110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim