Pajisje per studio mic,sound cart, phantom

Shitet nga: Kushtrim 25 Pri 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes Mikrofon AKG Preception 100 Kartel e zerit ( Sound Cartel ) e-mu 0202 dhe OMNITRONIC LH-050, përshtatës pushtet phantom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim