Shes rrjeta per mikrofon - LEXO

Shitet nga: DGT - Music 10 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes rrjet ( popfilter ) per mikrofon per studio . Eshte rrjet dy-anesore . e re ne kese vetem 20 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim