Shtepize per studio muzikore

Shitet nga: Kushtrimi 27 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet shtëpiza për studio me përformanca: HP Workstation xw4600 (Core 2 Quad Q6600 2.4GHz, 4GB RAM, 250GB HDD), (ka të instaluar Cubase 5, nexus,virtual Guitarist ,EzDrumer etj)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim