Zerim Super Kualitet

Shitet nga: 26 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   2 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitete zerimi :
2 Basbina 18 500 -1000 wat
4 Satelita 15 500 -1000 wat
Si dhe kabllot e zerimit
Paisjet jane shume te rujtne shiten edhe ndaras.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim