Zerimim komplet

Shitet nga: dugi 25 Gsh 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zerim 4 basbina dhe 4 satelita dynacord ose mundeni me ja bo 2basbina e 6satelita edhe kontrollera te sapoardhura prej gjermanis me kablla me mbajtsa ne gjendje perfekte te testume.
Qmimi 1500 nese mirren komplet.
Info. dugi
Tel +37744-627-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim