zerim profesional

Shitet nga: Gramos 21 Dhj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes Zerimin MCS 2 bassa 2 te mesme dhe 2 te nalta 3 sistemshe secila kuti i ka nga 1000 watt
Shes edhe Sllevin e MCS originalin per to
Basat kan Qmimin 350euro per cop
Te mesemet 350 Per cop
dhe Te Naltat 3 sistmi 350 per cop
Ndersa Sllevi i MCS 700euro
te Gjitha mund Ti testoni Dhe Ndegjoni Vet Kualiteti Shum i mir.
i gjith sistemi eshte ble nga 750 euro copa ndersa shitet per 350 copa
ndersa sllevi eshte ble 1000 euro shitet 700
shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim