Shes ose nderroj violin 4/4

Shitet nga: Erblin 24 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Shes violinen 4/4 ne gjendje te rregullt e bler ne janar 2015.Violina vjen me qante te veten,hark,kallafon dhe nje pale tela.Boj ndrrim me solo gitar elektrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim