SURL dhe TUPANA

Shitet nga: shemsedin mehmeti 23 Dhj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Grupi muzikor TRADITA bejm muzik me SURL dhe TUPANA nr.tel ; 044 / 694 - 264
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim