Shiten maca Blue and black Russian

Shitet nga: Sara 23 Gsh 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Mace
Shes maca te ketij lloji blue and black russian , nuk i kan mbushur ende nje vjet dmth jane te vogla dhe simpatik, te pasterta . Jane shum te lidhura me njerz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim