Peshqi 10 cop

Shitet nga: xeni 03 Krr 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Peshqit Molli dhe Gupi mund te vini e ti shifni afer teatrit Dodona
Qmimi 10 cop-80 cent
Viber +37744671391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim