Peshqi 10 cop-8 euro

Shitet nga: xeni 21 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Peshqit Molli dhe Gupi mund te vini e ti shifni afer teatrit Dodona
Qmimi 10 cop- ose
1 one coin 8 peshqi
per me shum informata +37744671391
Viber +37744671391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim