Sefarea me qmim shum te volitshem

Shitet nga: xeni 02 Sht 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Sefarea me qmim shum te volitshem 1 metershe 20 euro 1.2 metershe 25 euro GJITHSEJ JAN 8 COPA

per me shum informata +37744671391
Viber +37744671391
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim