Dog Argentino

Shitet nga: Dogo Argentino 15 Gsh 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Dogo Argentino Mashkull me Pedigre i ardhur nga serrbia 1 vjet e 5 muaj qeni osht i pastruar pi parazitve dhe nuk ka ndonje problem me te
arsyja Emigrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim