Labrador Retriver i HUMBUR

Shitet nga: xxx 08 Maj 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen

Kerkohet qeni labrador i cili eshte larguar nga oborri dhe eshte pa heren e fundit afer postes kryesore ne Prishtine dhe si duket e ka marr dikush dhe eshte larguar drejt spitalit.Per qdo informat mund te me lajmeroni ne wiber +37744161212 flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim