Shitet Dogo Argentino 14 muajsh (M) URGJENT LIRE

Shitet nga: Dogo 05 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes dogo argentino
Rac 100% e paster
I madh me trup diku rreth 71cm
Gjinia mashkull
Vesht e prem me operacion
Ska asnje lloj semundje
I vaksinuar dhe i pastruar ndaj paraziteve
Kontakt edhe viber +38649539785
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim