Termometer dhe hygrometer

Shitet nga: Valmir Gashi 13 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   7,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Mates I lageshtise dhe temperatures ideal per inkubator . Me sonde te gjate 1.5 metra .

AKSION 10 Copa = 50 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim