AutoCAD 2016

Shitet nga: ali 23 Maj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Video trajnim profesional në HD:
...........................................................................
AutoCAD 2015 kompleti përbëhet prej:

1. Video materialit në stilin hap pas hapi.

2. Fajlave për ushtrime

3. Libri elektronik (PDF)AutoCAD 2015 dhe AutoCAD LT 2015- (nuk kërkohet eksperiencë nga e kaluara)
...............................................................................

AutoCAD 2016 kompleti përbëhet prej:

1. Video materialit në stilin hap pas hapi.

2. Fajlave për ushtrime

3. Libri elektronik (PDF) Introduction to AutoCAD 2016 - 2D and 3D Design

Nëpërmjet këtyre video inçizimeve, ju mund të mësoni, hap pas hapi, si të punoni në programin intelegjent AutoCAD 2015, dhe/ose AutoCAD 2016.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim