Libra per Teknologjine Informative

Shitet nga: Ekrem Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shkolla Informatika ne Dardani Prishtine deri me tani ka botuar dhe ribotuar 28 tituj te librave per Teknologjine Informative. Librat tona mund ti gjeni ne lokalin e Shkolles Informatika si dhe ne te gjitha librarit kryesore te te gjitha qyteteve te Kosoves. Per me teper shfleto www.shkollainformatika.net ose tel: 044/213 937
Për të gjithe ata qe furnizohen ne lokalin e Informatikës ofrojm 20% zbritje.

26. Access 2013
25. Excel 2010
24. AutoCAD 2012
23. Microsoft Windows 7
22. CorelDRAW X5
21. MS Access 2007
20. MS Excel 2007
19. MS Word 2007
18. Rrjetat kompjuterike
17. CorelDRAW 12
16. MS Access 2003 & CD
15. MS Excel 2003 & CD
14. MS Word 2003

13. MS Windows XP
12. MS PowerPoint 2003 & CD
11. Internet Explorer
10. MS PowerPoint 2003 me CD
9. MS Excel 2003
8. MS Access XP
7. MS Windows XP
6. MS Word XP
5. MS Access 2002
4. MS Excel 2000
3. MS Windows Millennium dhe Word 2000
2. MS Excel 2000
1. MS Windows Millennium & Word 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim