TOEFL iBT CD ROM - fourth edition

Shitet nga: Toefli 09 Dhj 01:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Te gjitha pergatitjet per te ushtruar (ne formen interaktive), si dhe per te qenë i sukseshem per dhenjen e provimit nga Gj. Angleze dhe me pergjigje adekuate, gjenden ne CD ROM.

Kompleti perbehet nga:

1. TOEFL Interactive Based Training CD ROM (TOEFL iBT CD ROM) - 232 MB
.... Reading Section (Score of: 0–30)
.... Listening Section (Score of: 0–30)
.... Speaking Section (Score of: 0–30)
.... Writing Section (Score of: 0–30)
.... Total Score (0–120)

2. TOEFL iBT Udhezues ne PDF

3. TOEFL Audio strategy CD ( 44 audio ushtrime)

................................................................................................................
Who Accepts TOEFL Scores?

More than 8,500 institutions in over 130 countries accept TOEFL scores.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim