Biciklet ne gjendje te regullt

Shitet nga: arber 10 Krr 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikla eshte ne gjendje shum te mire i ka te gjitha pjeset shimano i ka 21 shpejtsi freret i punojn ka amortizeret para dhe mrapa ka driten me dinamo ka mbrojtset e shiut nqofse blihet nga bleres serioz i jap edhe ansoret e vollanit ekstra bicikleta eshte e posa ardhur nga gjermania po ashtu ne rroten e par ka vendin per disk me nje fjal bicikleta eshte super bejm edhe ndrrim qmimmi sipas marrveshjes mund tme kontaktoni edhe ne viber 0037744338659
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim