Shes bicikleten

Shitet nga: Qedy 27 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje perfekte e ardhun nga gjermania ka 24 shpejtesi komplet pjeset i ka shimano ka disk perpara dhe eshte mga firma "Stratos"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim