Biciklete

Shitet nga: Gxhxjc 13 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Universal
Modeli: Stratos
Bicikleta eshte mark e njohur "stratos"eshte me disk perpara dhe komplet paisjet I ka shimano.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim