Veshje per mtb

Shitet nga: Goni 08 Pri 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes Timon Alumin 62 cm, 15eurio
Shes patika Shimano nr 42 cmimi 30€
Pedale Shimano bashkë me clats për 20 euro
Shes pantolla Troy Lee Moto ngjyre e zeze, nr XL, jane te reja pa perdor, pantollat jane material shume i mire reziztent ndaj lageshtis dhe nese keni ndonje rezimi eventual kan mbrojtese anash, cmimi 40 euro.
Bluza (kuq e zi) 40 euro


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim