AKSION!! Bluetooth ore aktiviteti

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 11 Nën 17:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

56 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
NE AKSION!!
Prej 64.00€ 56.00€

Bluetooth ore aktiviteti

Kodi i produktit: 5412810231560

Bluetooth bylyzyk dore qe mbahet gjate dites per aktivitete ditore qe te arrihet stil i shendetshem i jeteses. Rezultatet personale munden me aplikacionin gratis qe jane ne Apple App Store dhe Google Play pa kablla te memorizohen ose te barten. Regjistrimi i hapave te kaluar, djegjes se kalorive, largsia dhe kohzgjatja e aktiviteteve, vezhgimi i gjumit.
Rrypi deri ne XL per duar korpulente. Ore me stil dhe e bukur , perdoret per te dy gjinite.
______________________________________
SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.


Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 2.00 € deri ne 10 artikuj
Në Qytetet e Tjera : 2.50 € deri ne 10 artikuj


www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik


Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851


Tel. mobil: 044/112-311 & 049/581-465

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene dhe e Premte 9.00-19.00
E Marte, E Merkure, E Enjte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00


Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.
(Vizitoni webfaqen tone, ne Kontakt, dhe ndiqni videot se si te vini tek ne)

Beje porosine direkt ne faqen tone Blej24.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim