Fitnes ushtrimore-KETTLER+16ushtrime-URGJENT

Shitet nga: Kenan 20 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Ergo Coach Kettler

Mbi 16 ushtrime ( ushtrimet i keni ne foto )
Posedon Display ( ku tregon se sa kalori sa energji keni humbur , sa kilometra keni kaluar si dhe nivelet deri ne 15 )
Info : +386 49 277 792 + (viber)
Orari per thirrje : 11:00 - 23:00

Viber : +386 49 277 792

Oferta vlen deri te dielen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim