Paisje, vegla fitnessi

Shitet nga: dritan 20 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shesim paisje te perdorura per palestra te markave life fitness, technogym dhe panatta. Kemi vegla force si dhe paisje kardio , traka vrapimi, orbitreka, bicikla, stepa etj. Palestra komplet apo vegla veç e veç.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim