Rripa per drejtim te shpines & qendrim te drejte

Shitet nga: Rrip 26 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Keta rripa perdoren per drejtimin e shpines dhe per nje qendrim te drejte te trupit. Ne trup vendosen ashtu siq mund te shihni ne foto. Funksionojne per te dy gjinite. Kontakto edhe ne viber ne numrin e dhene.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim