Rrypa per drejtim dhe dhimbje te shpines

Shitet nga: Rrip Sot 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Porosit online ne numrin e dhene, transporti kryhet brenda 1-2 diteve
Modeli numer 1, çmimi-13€ transporti falas
Modeli numer 2, çmimi-20€ transporti falas
Rripat (jeleku) ortopedik perdoren per drejtimin e shpines dhe per nje qendrim te drejte(shtatlarte) te trupit. Ne trup vendosen siq është treguar ne foto.
Rekomandohen nga mjeku ortoped.
Lehtëson dhimbjet prapa ne shpinë me 12 magnet, 12 magnet te vendosur ne menyre strategjike ne shpinë dhe rajonin mesit
Pershtaten per te dy gjinite dhe per te gjitha madhesite. (Standard)
Të përshtatshme gjate: punës, duke ecur, duke ushtruar dhe relaksuese.
Materiali: PU lëkure Faux + Elastic + Magnet
Kontakto edhe ne viber ne numrin e dhene.


audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI CITROEN,FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO ,SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO PASSAT CADDY BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion AUTO-ONLINE FIAT PUNTO DUCATO FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT, korset, posture support,rrip shpine, H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO TOYOTA OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony,Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes.. PER KETO, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMAR GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion FIAT PUNTO DUCATO STOLO FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A HUNDAY ACCENT GETSHPI .LOKAL . TELEVIZOR . AUDI . PASAT . GOLF . KOMBI . TRANSPORTER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim