TESHA PER XHUDO DHE KARATE.

Shitet nga: o.b 16 Krr 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
TESHA PER XHUDO DHE KARATE . VIBER: +38649706205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim