blejm orbitrek bicikleta me defekte

Shitet nga: bani 23 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
blej orbitrek ose biciklet ne regull dhe me defekte ose ne regull qe si perdorni


044169834 ose +38649694396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim