3 shtaga peshkimi

Shitet nga: Gashi 05 Jan 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes 3 shtaga peshkimi 4 metra dhe 5 metra dhe 2.10 metrw...çmimi per 3 shtaga komblet esht 150 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim