Qizme ushtarake HAIX

Shitet nga: Bajram 15 Tet 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   95 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Qizme ushtarake nr42 shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim