Trekendesh Origjinal

Shitet nga: Arton 17 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari


VIBER +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim