Qante per Biciklla, Hiking, shetitje ne natyre etj

Shitet nga: ARTONI 24 Gsh 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
qanta eshte e perdorur por e ruajtur. per biciklista, sherben per alpinizem, per natyre dhe perr shume gjera


25 euro
info 044185137
049185137
viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim