Qizme Hiking lowa

Shitet nga: amiri 16 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shes qizmet LOWA te firmes gjermane numer 42, keto qizme preferohen per ngjitje serioze te bjeshkeve vetem per sezonin e dimrit, jane 2 shtresore. Cmimi i tyre te reja kushtojn rreth 350 euro. Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim