RRypa per dru Gjermane

Shitet nga: ARTONI 09 Nën 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë

049185137
viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim