Thesi per Kamping

Shitet nga: skender damoni 02 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shitet thesi per kamping, ngjyre jeshile (ushtarake) ne gjendje pothuajse te re... Cmimi 20Eu dimensionet jane --2.10 cm x 1.60 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim