dylbi

Shitet nga: dylbi 01 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Dylbit jan ne gjendje te rregullt rralle te bajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim