Rollera (Roshllsha) , Mbadhje per Skia t'Gjermanis

Shitet nga: Fitim 15 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes Rollera (Roshllsha) dhe Mbadhje per Skia sic mund te shifen ne foto

Per me shume kontakto ne Viber: +38649609144


Rolla roshlla kpuca per skia kepuca per skia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim