Skija Rossignol shkopit dhe qizmet ALPINA

Shitet nga: Skija Rossignol shtagat qizmet Dje 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes Skijat Rossignol 180cm dhe shkopit model 2013 Slalom se bashku me qizmet ALPINA nr 42-43 Komplet ! Te perdorura shume pak per me shume na kontaktoni Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim