Mbajtse per Skia, gepek per skia,

Shitet nga: Betim Sopi 10 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Mbajteset per skija jane te firmes se njohur KOLUMBUS-Fabbri te Reja (pa perdorura), magnetike qe vendosen mbi veture dhe sigurohen me qelës...

Kane hapsire per 2 pale eventualisht 3 pale skija.

Mund te na kontaktoni permes e-mailit dhe viber...

+37745811322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim