Shes komplet skijat me cizme she shtagat

Shitet nga: Blerimi 25 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes Skijat Volkl VSP Panther gjatesia 175 cm me markera Tyrolia 780 (ne gjendje shume te mire) si dhe shtagat per skijim. Shes edhe Cizmet Solomon Symbio 600 , nr 43-44.Gjendja shume e mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim