Shitet jaknja GOTCHA urgjent shum lire

Shitet nga: qendrim 25 Tet 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Jaknjae e dimrit dhe per skijim shum e bukur madhsia L bon edhe per M qmimi 20 euro fix urgjent, shkruj n.imell ose nwhatsapp ose viber +38649602758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim