Skija

Shitet nga: Glauk 25 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shesh dy pale skija Rossignol cobra s. Jane shum pak te perdorura dhe ne gjendje te mire.
Gjatesia 175 cm dhe 167cm
Shiten te dy palet me me qmimin prej 300 euro.
Ndamas qmimi 180 euro.

Qmimet jane pa shkopije.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim