Fanellat 2015/16 te Arsenalit

Shitet nga: 13 Nën 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shesim Fanellat 2015/16 te Arsenalit.

Ju lutem vetem bleresit serioze te me kontaktojne ne telefon.
Per pyetje dhe te tjera vetem ne email.

www.facebook.com/dyqanisportiv

www.dyqanisportiv.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim